Częste pytania – FAQ

01 Jaki jest termin przydatności? Rozwiń

Jaki jest termin przydatności?

W chwili obecnej nasze Jerky ma termin 8 miesięcy od daty produkcji. Jerky suszymy małymi partiami także zawsze, nasi klienci dostają świeży towar.

02 Jak przechowywać? Rozwiń

Jak przechowywać Wasze produkty?

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu, wystarczą warunki pokojowe. Co jeśli jedziesz na ekstremalną przygodę? Bez paniki! Skoro nasza wołowina dała radę na zboczach K2, Mount Evereście, pewnie poradzi sobie również w innych warunkach. Dbaj by opakowanie było szczelne, raz ususzona wołowina nie lubi wilgoci.

03 Dlaczego to jest drogie / skąd taka cena? Rozwiń

Uuu, trochę drogo! Skąd taka cena?

Chcieliśmy zrobić jerky, które nam smakuje i nie jest wypełnione dodatkami w postaci np. syropu glukozowo-fruktozowego, skrobi i innych zapychaczy. Zdecydowaliśmy, że pomimo naprawdę żmudnego procesu produkcyjnego, który w dużej części oparty jest na ręcznej pracy naszego zespołu, idziemy swoją drogą. W skrócie: najlepszą jakościowo ligawę na cienkie plastry, marynujemy i suszymy na olchowym drewnie. Smaki marynat komponujemy w taki sposób, by etykieta nie zawierała wszechobecnych E.

Pamiętaj, że by otrzymać 1 kg jerky Wild Willy w procesie suszenia musimy odparować ponad 2 kg wody. W efekcie powstaje suszona wołowina klasy premium – Mercedes wśród mięsnych przekąsek.

04 Jak jeść i co można z tym zrobić? Rozwiń

Jak jeść i co można z tym zrobić?

Jerky jest gotowe do spożycia prosto z paczki. Doskonale rozprawi się z Twoim nagłym atakiem głodu. Jeżeli wyruszasz na wyprawę, możesz dodać plastry wołowiny do gotowanych posiłków tak, by podnieść ich wartości odżywcze.

Możesz samodzielnie skomponować mieszankę dodając ulubione orzechy i suszone owoce. Proste połączenie, które sprawdza się w naszym biurze? Jerky + nerkowce + suszona żurawina. Uwaga. Znika szybko… 🙂

05 Wyruszam na wyprawę do…. Wyślecie coś? Rozwiń

Wyruszam na wyprawę do…. Wyślecie coś?

Szykujesz się do ciekawego projektu podróżniczego i potrzebujesz wsparcia? Wyślij do nas wiadomość mailową, w której przedstawisz siebie, założenia projektu i oczekiwania. Zobaczymy, co da się zrobić.

06 Kiedy będzie nowy smak? Rozwiń

Kiedy będzie gotowy nowy smak?

Przygotowanie każdej kompozycji to skomplikowany proces: poza samym stworzeniem oryginalnego smaku, który będzie spełniał nasze oczekiwania, pozostają sprawy takie jak testy i badania laboratoryjne, projekty opakowań itp. Bądźcie cierpliwi – nowości nadchodzą!

07 Prowadzę sklep/pub/box crossfitowy czy mogę otrzymać ofertę hurtową? Rozwiń

Prowadzę sklep/pub/box crossfitowy, czy mogę otrzymać ofertę hurtową?

Jasne, wyślij maila na adres biuro@wildwilly.pl. Przedstaw charakter Twojej działalności, a my przygotujemy ofertę współpracy lub skontaktujemy Cię z naszym przedstawicielem handlowym.

08 Czy opakowanie jest wodoodporne? Rozwiń

Czy opakowanie jest wodoodporne?

Zdecydowanie tak! Opakowania naszych przekąsek zostały zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych warunkach – ośmiotysięcznikach, dżungli, pustyni czy… Twojej torbie ze sprzętem na siłownię. Jakość naszych przekąsek zależy także od opakowań, w których je serwujemy. Dlatego też zadbaliśmy o to, by suszona wołowina Wild Willy, suszona jelenina Deer Jerky i chipsy z bobu Wild Bobby miały najlepszy entourage. Nasze produkty są sprzedawane w hermetycznych, wodoodpornych, trójwarstwowych opakowaniach odpornych na wilgoć. Paczki zostały wyposażone w funkcjonalną strunę, dzięki której z powodzeniem możesz dzielić jedną paczkę na kilka posiłków, zachowując świeżość przekąski.

09 Kiedy wysyłamy paczki? Rozwiń

Kiedy wysyłamy paczki?

Wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku. Jeżeli złożysz zamówienie przed godziną 12:00, jest duża szansa, że przesyłka zostanie nadana tego samego dnia. Jeśli nie zdołasz wyrobić przed południem, Twoja paczka zostanie nadana kolejnego dnia, w którym realizujemy wysyłkę.

10 Czy mogę znaleźć Waszą suszoną wołowinę w sprzedaży stacjonarnej? Rozwiń

Czy mogę znaleźć Waszą suszoną wołowinę w sprzedaży stacjonarnej?

Owszem! W zakładce kontakt znajdziesz lokalizator zaprzyjaźnionych punktów, które oferują nasze produkty w sprzedaży stacjonarnej.

11 A co jeśli powyżej nie znajduję odpowiedzi na moje pytanie?  Rozwiń

A co jeśli powyżej nie znajduję odpowiedzi na moje pytanie? 

Nic straconego! Skontaktuj się z nami bezpośrednio. Namiary na nas znajdziesz w zakładce kontakt. Do usłyszenia!

Spróbuj naszych specjałów
#wildwillybeefjerky