O nas

Potrzeba matką wynalazku, Wild Willy ojcem energii

Jeśli prawdą jest, że to praktyka czyni mistrza, to nasze beef jerky ociera się o mistrzostwo.

Suszona wołowina Wild Willy to bowiem produkt, który powstał jako odpowiedź na nasze codzienne, praktyczne potrzeby. Kilka stref klimatycznych, dziesiątki wypraw, setki kilometrów z plecakiem na plecach, tysiące przejechanych kilometrów i jedno pytanie: skąd brać energię na dalszą drogę?

  • Energię wolną od sztucznych barwników, konserwantów i stabilizatorów smaku.
  • Energię bogatą w wartości odżywcze, a nie puste kalorie.
  • Energię, która zostanie z nami na dłużej niż tylko chwilowy przypływ mocy, który zapewniają słodkie przekąski.
  • Wreszcie energię, która byłaby lekka i wygodna w transporcie. Tak właśnie powstał pomysł na stworzenie autentycznie mięsnego posiłku, który sprawdzi się w każdych warunkach.
Wild Willy - polska suszona wołowina najwyższej jakości

Wild Willy beef jerky to suszona wołowina tworzona w 100% z naturalnych składników.

Dość powiedzieć, że do przygotowania każdych 100 g suszonej wołowiny używamy aż 300 g mięsa. Proces produkcji oparliśmy o autorskie metody, które gwarantują nam zupełnie unikatowy smak, bezkonkurencyjny aromat i utrzymanie pozostałych parametrów suszonej wołowiny na najwyższym poziomie.

Do produkcji naszego beef jerky wybieramy jedynie najdorodniejsze kawałki szynki wołowej pochodzącej od krów polskich hodowców. Oryginalne marynaty i suszenie na drewnie olchowym zapewniają walory smakowe, które przeniosą Twoje podniebienie pod niebiosa tak na najdalszych krańcach świata, w szatni po treningu, jak i na domowej kanapie. Więcej o naszym rogatym bohaterze Wild Willy możesz znaleźć na jego dedykowanej podstronie.

Suszona wołowina Wild Willy - białko zawsze pod ręką

Sklep z polską suszoną wołowiną traktujemy jak podróż, której przyświeca konkretny cel, nadzieja i ekscytacja przed nieznanym. Wierzymy w nasz produkt, a także w to, że dzięki niemu będziecie w stanie pokonywać swoje granice i odkrywać nowe pokłady pasji.

Podręczna porcja lekkostrawnego białka naturalnego pochodzenia zamknięta w wytrzymałej, odpornej na wilgoć torebce to produkt idealny dla tych, dla których – podobnie jak dla nas – życie to arcyciekawa podróż. Wild Willy zapewni Ci energię, dzięki której będziesz zaspokajać apetyt na odkrywanie nowych horyzontów podczas Twojej wyprawy.

Spróbuj naszych specjałów
#wildwillybeefjerky