Kontakt

Masz pytania?

Kto pyta nie błądzi…

… a kto nie błądzi ten unika niepotrzebnych wątpliwości i zyskuje czas na to, co naprawdę ważne – bliskich, przygodę, pasję. Wild Willy to nie tylko świetnej jakości suszona wołowina, ale także ludzie, którzy ją tworzą. To właśnie oni, wraz ze swoją wiedzą i zaangażowaniem, są do Twojej dyspozycji zarówno w pytaniach dotyczących produktów, realizacji zamówień, jak i wszystkich innych zagadnień związanych z tym, co możesz znaleźć na naszej stronie.

Z szeroko otwartymi ramionami przywitamy również Wasze sugestie i opinie dotyczące funkcjonowania naszego sklepu oraz samych produktów. Wszystkie one są dla nas niezmiernie ważne i na pewno nie umkną naszej uwadze.

Zanim do nas napiszesz lub zadzwonisz, sprawdź zakładkę FAQ, w której zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie przez naszych Klientów. A nóż widelec (lub łyżka) ktoś uprzedził Cię z tym pytaniem, a odpowiedź na nie jest już przygotowana. Spróbuj FAQ!

 


Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic wszystkie sprawy związane z ofertą oraz zamówieniami załatwisz z naszym człowiekiem 🙂
nr kontaktowy:  +48 731 641 946
mazowieckie@wildwilly.pl


 

Masz pytania, wątpliwości czy uwagi? Pisz lub dzwoń śmiało do Willy’ego! Na wszystkie otrzymane wiadomości postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Masz nasze bycze słowo!

biuro@wildwilly.pl 793654916 Kto pyta nie błądzi…
Gdzie kupię wild willy Beef jerky?
1

Sklep KFD

Chorzowska 107
40-101 Katowice

2

Browariat Craft Beer Zone

Francuska 11
40-015 Katowice

Sklep KFD

Chorzowska 107, Katowice, Polska

Browariat Craft Beer Zone

Francuska 11, Katowice, Polska

#wildwillybeefjerky