Chipsy z sera – yes Sir!

Lubimy przecierać szlaki. Nasze produkty bywały już w różnych miejscach, gdzie towarzyszyły śmiałkom wytyczającym nowe ścieżki do ambitnych celów. Tym razem udało nam się dotrzeć do nowego miejsca… bez wychodzenia z domu. Do rodziny produktów Wild Willy dodaliśmy niedawno kolejną wege-przekąskę i jako pierwsi w Polsce możemy zaproponować Wam chipsy z sera.

CHIPSY Z SERA DLA KONESERA

Od dawna szukaliśmy pomysłu na przekąskę będącą ciekawym urozmaiceniem naszej oferty, w której brylują produkty mięsne. Myszkując po różnych kulinarnych inspiracjach, pewnego pięknego dnia trafiliśmy na pomysł chipsów z sera. Eureka! Od razu wiedzieliśmy, że to będzie właściwy kierunek. Dziś, po wielu miesiącach przygotowań z dumą możemy powiedzieć: mamy to!

Nowość w naszej ofercie wyróżnia się intensywnym smakiem, którym emanują nawet najdrobniejsze kawałeczki. Głębię smaku uwydatnia przestrzenna konstrukcja każdego chipsa. Ten smak można porównać z zapiekanym serem na pizzy. Takim serem, który nie jest ani za bardzo spieczony, ani niedopieczony. Po prostu idealny. Chipsy z sera kapitalnie spisują się jako dodatek do kieliszka wytrawnego wina lub kufla kraftowego piwka. Doskonale smakują też samodzielnie, jako ukoronowanie intensywnego dnia pełnego obowiązków. Testowaliśmy również ich przydatność w codziennych kulinarnych realiach. Rezultaty przewyższyły nasze oczekiwania: chipsy serowe doskonale odnajdują się w składzie sałatek warzywnych oraz jako dodatek do zup, w szczególności kremów. W obu przypadkach kapitalnie przełamują smak pozostałych składników, nadając potrawie wyrazistych tonów. Ku uciesze rodziców, badania dowiodły również, że dodanie do sałatki lub zupy chipsów jest argumentem, który wezmą pod uwagę nawet największe niejadki. Skoro o dzieciakach mowa, dodajmy, że chipsy z sera mają w sobie pokaźną dawkę wapnia potrzebnego do prawidłowego rozwoju kości i zębów małych odkrywców. Chipsy i dzieci to nierozłączna para. Zamiast ograniczać ten przysmak swoim pociechom, narażając się w ten sposób na podjadanie w szkolnych sklepikach, warto dać im zdrowszą wersję chipsów pozbawionych konserwantów.

Chipsy z sera - przestrzenna struktura

ZDROWA PRZEKĄSKA – CHRUPANIE BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA

Kto zna naszą markę, ten wie, że wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie cechuje maksymalnie prosty skład i brak konserwantów. Dzięki temu nasze wyroby z czystym sumieniem mogą chrupać miłośnicy zdrowego odżywiania i osoby dbające o kształt talii. Nie inaczej jest w przypadku chipsów z sera. Skład produktów tworzą dwa gatunki twardego sera dojrzewającego i… to wszystko! Kompozycja serów daje niesamowity efekt smakowy bez użycia przypraw, o konserwantach, barwnikach, aromatach czy wzmacniaczach smaku nie wspominając. Dlatego też chipsy z sera to świetny pomysł na zdrowy cheat meal dla osób, które czasami chcą sobie nieco pofolgować i na moment odpuścić restrykcyjną dietę.

By nie zostać wyłącznie na poziomie marketingowych sloganów i uroczych frazesów, przygotowaliśmy dla Was tabelę, w której porównujemy chipsy z sera z tradycyjnymi chipsami znanego producenta na literkę L oraz chipsami z bobu znajdującymi się w ofercie Wild Willy.

Wartości  odżywcze w 100 gChipsy z seraWild Bobby –

chipsy z bobu solone
Tradycyjne chipsy o smaku zielonej cebulki

Energia
508 kcal460 kcal545 g
Tłuszcz
34 g20 g33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
24 g1,8 g4,1 g
Węglowodany
0,5 g40 g53 g
w tym cukry
<0,5 g3,7 g2,8 g
Białko
50 g24,6 g6,2 g
Sól
3,1 g1,46 g1,6 g
Dodatki
Brakolej słonecznikowy, sól morska i naturalne przyprawyOleje roślinne, preparat aromatyzujący, cebula w proszku, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5-rybonukleotydy disodowe), aromaty, ser w proszku, serwatka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku

Co nam mówi ta tabela? Przede wszystkim informuje nas, że tradycyjne chipsy dostępne w dyskontach zawierają całą gamę substancji podkręcających smak i wydłużających żywotność produktu. Nie trzeba być dietetykiem, by zdawać sobie sprawę, że tego typu dodatki mają niewiele wspólnego ze zdrowiem. Próżno szukać ich w produktach Wild Willy. Drugi wniosek można wysnuć, zerkając na ilość białka i węgli.

Chipsy z sera dostarczają dużo aminokwasów będących podstawowym budulcem mięśni i efektywnym źródłem energii. To dobra informacja dla bywalców siłowni dbających o obwody bicepsa, klatki, uda czy łydki. Robienie masy nie musi ograniczać się wyłącznie do monotonnej diety bazującej na kurczaku i ryżu. Sięgając po chipsy z sera, możesz smacznie chrupać, dostarczając jednocześnie białka, którego potrzebują Twoje mięśnie. Wysoka zawartość tłuszczu i niski zasób węglowodanów sprawia z kolei, że nasze chipsy z sera są idealnym przysmakiem dla osób stosujących się do wymagań diety ketogenicznej.

Zestaw chipsów z sera

PRZEZ ŻOŁĄDEK DO serCA

Nowy joker w talii Wild Willy urzeka właściwościami odżywczymi i nietuzinkowym smakiem, którego próżno szukać na półkach z tradycyjnymi przekąskami. Jesteśmy przekonani, że nasze chipsy z sera mogą rozkochać w sobie każdego koneSERa zdrowych przekąsek. Przekonaj się o tym osobiście, testując pierwsze na polskim rynku chipsy serowe dostępne pojedynczo lub w zestawie.

Spróbuj naszych specjałów
#wildwillybeefjerky